Zespół Semper Med

Poznaj nasz zespół

Osoby które tworzą zespół Semper Med, to specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Najlepszym dowodem na jakość wykonywanych przez nas usług jest Wasze samopoczucie i wiele pozytywnych opinii, które nasi pracownicy otrzymują od Was.

Kinga Kowalczyk

Kinga Kowalczyk

Fizjoterapeutka oraz trenerka przygotowania motorycznego, specjalizująca się w rehabilitacji ortopedycznej oraz powrocie do sportu po operacjach lub kontuzjach. Na co dzień pracująca w gabinecie "Semper Med" oraz w "Fabryce Ogólnego Rozwoju" w Lublinie. Doświadczenie zbierała pracując z pływakami, zawodniczkami w piłce ręcznej kobiet, oraz w piłce nożnej zarówno drużyn żeńskich jak i męskich. Bierze udział w akcjach takich jak Akademia Młodych Orłów oraz Reprezentacji Polski WU17. Ukończyła liczne szkolenia dotyczące zarówno tematyki związanej z fizjoterapią jak i treningiem.

Maryna Filanchuk

Studentka AWP w Lublinie na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealną w Lublinie uzyskując tytuł Technika masażysty z elementami fizjoterapii i rehabilitacji sportowej. Uczestniczyła w wielu specjalistycznych kursach związanych z masażem i rehabilitacją. Masaż traktuje jako zawód, a przede wszystkim jako swoją pasję życiową.

Dominika Sztajner-Wojtowicz

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie uzyskała tytuł magistra psychologii. Certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, psycholog sportu i trener mentalny. Jej pasja do aktywności fizycznej, rozwijana od najmłodszych lat, znalazła swoje odzwierciedlenie w połączeniu psychologii z obszarem sportu. Jako wieloletnia tancerka i trenerka fitness prowadzi zajęcia z choreoterapii oraz ćwiczenia psychofizyczne. Swoje doświadczenie przez wiele lat zdobywała pracując z młodzieżą i dorosłymi, którzy borykają się z różnorodnymi wyzwaniami życiowymi. Jako psycholog sportu zajmuje się zarówno konsultacjami indywidualnymi jak i grupowymi dla całych drużyn w celu budowania stabilnego i silnego zespołu. Ponadto jako coach, realizuje warsztaty dotyczące umiejętności psychospołecznych, komunikacji interpersonalnej, Team Buildingu, a także radzenia sobie ze stresem.